jesien-9

Jesienią…

1. Schować się pod kocem z kubkiem, rozgrzewającej zziębnięte dłonie, herbaty i odpływać myślami w kierunku nieznanym. Dryfować po ocenia wyłącznie ciepłych wspomnień.

jesien-5

2. Zatracać się w rozkosznym, unoszącym się w powietrzu, zapachu pieczonych jabłek, które z cynamonem tworzą duet idealny. Rozpieszczać smakołykami podniebienie nie tylko własne dbając tym samym o jeszcze cieplejszą atmosferę w naszym mieszkaniu.

jesien-10

3. Zaczytać się w romansie tak, aby współodczuwać opisywane emocje i wierzyć, że wszystkie czułe słówka kierowane są wyłącznie do mnie.

jesien-7

4. Zapomnieć się i zaspać, nie włączyć budzika po to, by móc przespać kilkanaście godzin w ciągu doby. Być wypoczęta.

jesien-6

5. Uporządkować wspomnienia i zadbać o nowe do kolekcji wszystkich wspólnych, po to, by każdej następnej jesieni w towarzystwie gorącej herbaty i z kocem zaciągniętym po same uszy, cieszyć nimi zarówno oczy jak i serce.

jesien-2

7. Wstawać prawą nogą, z dziecinną nadzieją, że przestawiony o godzinę zegar wydłuża mój sen. Wyspać się.

jesien-8

8. Ogrzewać swe zmarznięte dłonie w jego przemarzniętych do szpiku kości rękach, by poczuć, że cały świat mam na wyciągnięcie ręki, mój osobisty cały świat.

jesien-1

9. Wtulona w jego ramiona oglądać zaległe odcinki ulubionego serialu ze świadomością, że jeśli poświęcił czas, by w moim towarzystwie oglądać znienawidzone, to zrobi dla mnie już wszystko.

10. Wcisnąć się w największy i najcieplejszy, męski sweter tylko po to, by czuć jego zapach, nie dbając przy tym o własny wygląd.

11. W napiętym kalendarzu znaleźć czas na wspólny weekend, aby pierwszy raz od niepamiętnych czasów przegadać całą noc i przypomnieć sobie nieprzespaną jesień sprzed czterech lat.

jesien-11

SPODNIE – RESERVED
SWETER – TOP SECRET

Pssst :)…Będzie nam bardzo miło jeśli docenisz nadgodziny spędzone na blogu i udostępnisz post na swoim facebook’u.

Bądź z nami bardziej:
Facebook
Instagram