Jak zapewne wiecie ten rok był dla nas kolejnym krokiem naprzód do szeroko rozumianej dorosłości: w końcu podjęliśmy decyzję o ślubie i zamieszkaliśmy razem. Te dwa wydarzenia powodują, że do roku 2016 zawsze będziemy wracać z sentymentem.

sarbinowo-38

Wpisy związane z najpiękniejszymi zaręczynami, które moim zdaniem na łeb na szyję pobiły wszystkie inne wydarzenia roku ubiegłego, znajdziecie poniżej:

Post szczególnie dla mnie ważny, bo symbolizujący odnalezienie własnego kawałka podłogi i zabawne wpisy krążące wokół tematyki remontu pierwszego mieszkania, mamy tutaj:

sarbinowo 21

Dość zauważalną zmianą w moim wyglądzie (i w diecie też, ale tutaj niestety na gorsze) było ściągnięcie aparatu ortodontycznego. Po dwóch latach noszenia go stwierdzam, że warto inwestować w uśmiech! Dlaczego?

s5

s2

Nie odchodząc od tematu wyglądu – w tym roku zdecydowałam, że na blog wkradnie się moda, czyli moje stylizacje zaopatrzone w (mam nadzieję) nie najgorsze zdjęcia i opisy.

c

I humor w tym roku nas nie opuszczał! Poniżej kilka naszych, ale przede wszystkim Waszych ulubionych wpisów „z przymrużeniem oka”:

Oby kolejny rok był równie piękny, jak poprzedni!