Wiecie co usłyszałam od własnej mamy podczas kilkunastominutowej rozmowy telefonicznej? Że dobrze, że w portfelu ma nasze zdjęcie, bo już całkowicie zapomniała jak wyglądamy.


Ba! Sama nie mam czasu spojrzeć w lustro, więc tylko teoretycznie wiem jak wyglądam, a byle rozczochrany włos, czy brak makijażu nie spędzają mi snu z powiek, bo o czas na sen też ciężko. Jestem pracującą studentką, mam sesję i kawę na ławie też mam. Kilkudniową, której nie mam czasu sprzątnąć. Zatrzymaj się ŻYCIE, stooop!

DSC_0876

DSC_0877

I jestem tu na chwilę, choć życie się nie zatrzymało i stukam w klawiaturę od minut kilkunastu po czym przytrzymuję przycisk backspace, bo szkoda marnować liter na narzekanie, więc powiem Wam tylko, że tęsknię.

DSC_0816
DSC_0822
DSC_0831
Za książkami rozpoczętymi i nieskończonymi, które walkę z notatkami od dwóch tygodni przegrywają. Za ramionami ukochanymi, które własne notatki zamiast mnie przytulają. Za wizytami niezapowiedzianymi. Za obiadami i kolacjami przygotowywanymi bez pośpiechu. Jedzonymi, nie na czas wchłanianymi. I za tym miejscem – TĘSKNIĘ.
DSC_0828
P.S. Wszystkie siłaczki, które po pracy kursują między przedszkolami, a do nauki siadają z dodatkowym (słodkim) balastem uwieszonym do szyi – duże ŁAŁ!
DSC_0832
DSC_0764
DSC_0776
PŁASZCZ, SZAL, RĘKAWICZKI, BLUZKA, SPODNIE – RESERVED
SWETER – MOHITO
BUTY – LASOCKI
DSC_0804
DSC_0803
Bądź z nami bardziej:
FACEBOOK
INSTAGRAM