W dzieciństwie nie było nam dane się poznać. Od zawsze stawiałam na aktywny wypoczynek, przekonana, że przy tobie mogłaby się jedynie nudzić.

W męskim towarzystwie spotkałam Cię po raz pierwszy. Zima ograniczała nasz kontakt do minimum. Kilkugodzinne spacery nie wchodziły w grę, ponieważ zamarznięte uszy i sople na brodzie, błagały o łyk ciepłej herbaty – wygrały. 

 Zapragnęłam Cię poznać bliżej. Wakacyjne spotkanie doszło do skutku. Kilka dni w Twoim towarzystwie wystarczyło, aby się w Tobie zakochać. Miłością bezgraniczną pragnę się dzielić, chcę cię pokazywać, chwalić się Tobą i odwiedzać tak często, jak tylko będę mogła. Marzę, by spacerować z tobą w nocy i podziwiać każdego ranka. 

Tym razem przedstawiam Tobie moją rodzinę, wiem przecież, że pokochają cię tak samo mocno, jak ja. Może dzięki temu zbliżymy się do siebie jeszcze bardziej? Przecież nie trzeba być słodkim, by ich oczarować! Może wystarczy być morzem? Być może!

3 (3)

12

Było nam dane wspólnie przywitać nowy rok, dzięki Tobie wkraczam w 2015. z uśmiechem najszczerszym. Nieczęsto mam okazję rozpoczynać kolejne etapy życia w tak pięknych okolicznościach przyrody. To będzie wyjątkowy rok, wyjątkowo pięknie się zaczął. Życzę sobie i Wam, by każdy dzień otwierał przed nami nowe możliwości, by móc planować powroty i żyć wśród wyjątkowych i dla wyjątkowych chwil, a one – niech trwają, najlepiej wiecznie, najpiękniej!

9 (2)

Do zobaczenia wkrótce – moż(rz)e!